• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
095-910-21-15 Viber Заказы принимаются через корзину и Viber
Бренды

Подаруємо намовлятам шанс на здорове життя разом з INFANTINO та SENSORY!

Компанія «Bontoy» від торговельних марок INFANTINO та SENSORY з думкою про дитину проводить збір коштів для відділення анестезіології й інтенсивної терапії немовлят Комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради.

5% з кожної придбаної одиниці продукції торговельних марок INFANTINO та SENSORY будуть відраховуватися на допомогу немовлятам закладу!

Ми хочемо допомогти фахівцям рятувати життя їх маленьких пацієнтів, придбавши колби зволоження для апарата штучної вентиляції легень.

 

Ми навіть не уявляємо, яку серйозну й тяжку роботу повинна зробити тільки народжена крихітка в першу хвилину свого життя. Перший вдих, витіснення фетальної рідини з дихальних шляхів, формування альвеол і їх розправлення, встановлення дихального газообміну. Одночасно сердечко з трикамерного перетворюється на чотирикамерне і формується повноцінний кровоток через легені. Лише 60 секунд – і шкіра дитини стає рожевою, а матусі чують такий найрідніший і довгожданий крик.

Але, на жаль, частішають випадки, коли немовляті потрібно допомогти зробити той перший, такий відповідальний і важливий перший вдих. Серед цих діток багато тих, які «поспішають» жити, тож прагнуть побачити своїх батьків раніше встановленого терміну й народжуються передчасно. Маленький життєвий механізм ще не запущений, і нестача кисню може стати критичною і спровокувати появу багатьох патологій. Щоб уникнути несприятливої дії на здоров’я, рахунок іде на секунди.

Хтось із цих діточок зможе самостійно дихати через 2 –7 днів, а хтось лише через пару місяців. І весь цей період їм допомагають робити так звані «пасивні вдихи» або надалі підтримувати дихання на необхідному рівні системи кисневої терапії. Крім того, вони допомагають чітко контролювати правильний підігрів, зволоження і найголовніше – концентрацію кисню для немовляти, що надалі допоможе йому розвиватися правильно, без будь-яких ушкоджень для здоров’я.

Ми хочемо допомогти фахівцям відділення анестезіології й інтенсивної терапії немовлят Комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради рятувати життя їх маленьких пацієнтів, придбавши колби зволоження для апарата штучної вентиляції легень.

Хтось народжується раніше, можливо, поспішаючи зробити щось геніальне у своєму житті. Хтось приходить у цей світ вчасно, та під час пологів трапляються якісь непередбачувані обставини. Але всі дітки повинні дихати, наповнювати нашу буденність радістю і сміхом, дивувати нас своєю безпосередністю. Тож скористаємося можливістю і допоможемо зберегти маленькі життя немовлят!!!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно